ABND RACING TEAMA.B.N. Design s.r.o. se snaží všemožně podporovat sportovní aktivity svých zaměstnanců. Jedním ze sportovních odvětví, kterému se naši zaměstnanci ve svém volném čase věnují je horská cyklistika.

Rozhodli jsme se tudíž podporovat oddíl PELL´S MTBO TEAM který je otevřen všem sportovcům včetně našich zaměstnanců. Naše podpora se pro oddíl stala natolik důležitou, že členové oddílu věnující se horské cyklistice začali v roce 2015 používat registrační značku obsahující název naší firmy.

Pro závody Českého poháru MTBO (mountain bike orienteering) je oddíl registrován jako - PELL´S ABND RACING TEAM. Členové tohoto teamu se účastní regionálních závodů, závodů Českého poháru, Světového poháru a Veteránských mistrovství světa.

Pro závody v MTB maratonech členové využívají oddílový název ABND RACING TEAM. Účastní se známých českých maratonů: Specialized Rallye Sudety, Autor Král Šumavy, Bikemaraton Drásal, Merida Cyklo Maštale, Silesia bike marathon… Vyjímku netvoří ani zahraniční maratony jako Salzkammergut trophy.

Privátní sekce