Bytový nábytek 
naše bytové zařízení Vám nabízí více než jen bedny na prádlo. Sami se rozhodněte, jak chcete bydlet, a my Vám pomůžeme Vaše nápady zrealizovat

Kuchyňské linky: 
Kuchyním se snažíme věnovat největší pozornost právě proto, že v ní rodina většinou tráví nejvíce společného času. Našim klientům se snažíme nabízet inovativní řešení s použitím takových materiálů, které odpovídají prostorovým potřebám a vykazují vysokou užitnou hodnotu. Nikdy neřešíme kuchyň jako samostatný prvek, ale vždy jako součást celého obytného prostoru. U nás se Vám nikdy nestane, že bychom Vám doporučili jakýkoliv materiál, kování či spotřebič, aniž bychom Vás předem neinformovali o jeho vlastnostech a případných úskalích spojených s jeho užíváním.
kuchyňské linky Kuchyňská linka Kuchyňská linka Kuchyňská linka

Schodiště: 
Pokud nemáte zájem o "výlez na půdu", pak se vždy jedná o atypický produkt, který může tvořit esteticky zajímavý prvek interiéru. Důležitá je zde zejména volba materiálu z důvodu zachování vzhledu do budoucna.
Schody
Schodiště Schodiště Schodiště

Vestavné skříně, knihovny: 
Skříň nemusí být pouze "bedna s policemi". Skříň může mít různé funkce, různé typy otevírání, různé vnitřní vybavení. Možností jak ztvárnit úložný prostor je mnoho, tak proč pouze vymezit místo pro oblečení?

vestavné skříně vestavná skříň Knihovna vestavná skříň

Ložnice: 
Spánek je nedílnou součástí našeho života, na jeho kvalitě závisí kvalita všech našich dalších aktivit. Velká část "civilizačních chorob" se spánkem přímo souvisí.
ložnice
postel postele ložnice

Solitérní prvky, koupelny:  
Tento druh nábytku je vždy dán individuálními potřebami každého jednotlivce. Někdo potřebuje toaletní stolek, jiný hraje třeba šachy. Neotřelý vzhled těchto prvků může Váš interiér posunout o úroveň výš.
nábytek
nábytek do koupelny koupelnový nábytek stůl

A.B.N. Design s.r.o. / Purkyňova 2415/116 / Brno 612 00 / IČ 29296838 / DIČ CZ29296838 / www.abnd.cz / info@abnd.cz