Dekorace  
v rámci kompletního servisu našim zákazníkům nabízíme: osvětlení, květinové dekorace, matrace, tapety... jednoduše interiér "na klíč"

Osvětlení:  
Integrované osvětlení do nábytku již doporučujeme pouze v provedení LED diod. Mýty o jejich cenové náročnosti a nízké svítivosti jsou dávno vyvráceny. Možnosti využití, barevné spektrum, nízká poruchovost a světelné vlastnosti zdaleka převyšují hodnotu vstupní investice. Designový efekt LED diod můžete vidět již prakticky ve všech našich realizacích. Interiérová svítidla dodáváme od českého výrobce Lucis. Zaujmou zejména kvalitou zpracování především ručně foukaného skla v kombinaci s elegantním designem.
světlo světlo světlo světlo

Matrace a rošty: 
Spánek je nedílnou součástí našeho života, na jeho kvalitě závisí kvalita všech našich dalších aktivit. Velká část "civilizačních chorob" se spánkem přímo souvisí. Matrace a rošty dodáváme především od tradičního českého výrobce Gumotex Břeclav . Matrace již není pouze obšitá polyuretanová pěna. Zpracování dnešních matrací již využívá anatomických zón, antibakteriálních materiálů atd. Do popředí se dostává tzv. líná pěna či latex. Vlastnosti materiálů a jejich kombinace umožňují dosažení specifických vlastností šitých na míru konkrétnímu uživateli.
matrace matrace matrace lamelový rošt

Tapety: 
Tapety se jako doplněk interiéru opět vrací. Jejich využití však už nespočívá pouze v celoplošném olepení nepěkně vypadajících zdí, tapety se jednoduše staly dekorativní záležitostí s estetickou funkcí.

tapety tapety tapety tapety
Obrazy: 
Naši nabídku jsme rozšířili o spolupráci s architektem Petrem Burešem. Kromě architektonické činnosti se zabývá výtvarným dotvářením interiérů. Svoji tvorbu prezentuje také na výstavách a v galeriích.
obraz obraz obraz

Květinová výzdoba:  
Pro naše firemní zákazníky zajišťujeme v rámci komplexního servisu i dodávku tohoto sortimentu zboží. Snažíme se tak zpříjemnit sterilní prostředí kanceláří a rostliny jsou pro tento účel ideálním doplňkem.
květiny květiny květiny květiny

A.B.N. Design s.r.o. / Purkyňova 2415/116 / Brno 612 00 / IČ 29296838 / DIČ CZ29296838 / www.abnd.cz / info@abnd.cz