Exteriéry  
terasové rošty z masivního dřeva či dřevoplastu, provětrávané fasády, dřevěná obložení...

Terasové rošty Twinson: dřevoplast 
Složení tvoří z 50 % dřevo a z 50 % PVC. Výběr z 8 barev. Montáž systémem skrytých spon – žádné viditelné šrouby.
kuchyňské linky Kuchyňská linka břidlice 510kámen 509kůra 504lékořice 502 ořech 503meruňka 506rašelina 505ořech 522

Ploty a zábradlí NEXT: dřevoplast 
Ploty NEXTWOOD Vám však nabízí ještě něco navíc - velice dlouhou životnost bez nákladné a časově náročné údržby. Plotovky si můžete vybrat ve dvojím provedení. Širší plotovky s povrchovou úpravou v imitaci dřeva působí elegantně a v současné době jsou velice oblíbené. Užší plotovky mají z jedné strany drážku a z druhé jsou jemně kartáčované
Ploty dřevoplast Ploty dřevoplast Ploty dřevoplast Ploty dřevoplast

Terasové rošty z exotických dřevin: 
Terasy z exotických dřevin doporučujeme především těm klientům, kteří dávají přednost přírodním materiálům a jsou ochotni akceptovat jejich vlastnosti. Na obrázcích jsou uvedeny zleva: Bangkirai, Ipe, Massaranduba a modřín. Pro venkovní využití se dále hodí Sapelli, Merbau a akát. Další možností jsou teplotně upravené dřeviny jako Thermojasan či Thermoborovice. Výběr materiálu nedoporučujeme zužovat pouze na barevnost či cenu. Každá dřevina má své specifické vlastnosti nemluvě o kvalitě běžně dodávaných prken. Naše zkušenosti s realizacemi teras Vám mohou pomoci při výběru, projektování i následné montáži.

bangkirai IPE massaranduba merbau modřín
Dřevěné fasády: 
Fasády z dřevěných palubek řešíme převážně za použití exotických dřevin, právě pro jejich mechanicko-fyzikální vlastnosti. Levnější variantou je použití smrkových palubek či Thermowoodu. Konstrukci či obložení nemovitosti je vždy nutno konzultovat, tak aby byly zachovány technologické postupy a izolační vlastnosti nemovitosti.
fasády dřevěné fasády dřevěná fasáda dřevěná fasáda

Provětrávané fasády:  
Moderní systém zateplování budov, který přináší mnohé výhody. Životnost přesahující 50 let, čistitelnost od graffiti, světlostálost... Námi používané deskové materiály: Kompaktní exteriérové desky Max, Cembrit Naši projektanti jsou připraveni Vám poradit již při přípravě Vašeho projektu. Problematika tohoto typu fasád vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti získané při realizaci.
provětrávaná fasáda provětrávaná fasáda provětrávaná fasáda provětrávaná fasáda

A.B.N. Design s.r.o. / Purkyňova 2415/116 / Brno 612 00 / IČ 29296838 / DIČ CZ29296838 / www.abnd.cz / info@abnd.cz