Komerční interiéry
prodejny, prodejní stánky, autosalóny, restaurace, bary- nabízíme netradiční řešení

Restaurace, kavárny: 
Zajištění realizace tohoto typu interiérů je náročné především na koordinaci veškerých dodávek počínaje drobnými stavebními úpravami přes vybavení pro gastronomii, nábytek, dekorativní předměty až po finální úklid. Naše firma je schopna zajistit hladký průběh veškerých prací. Každý den, kdy není otevřeno, představuje pro investora nemalé náklady, čehož jsme si vědomi a vždy uděláme maximum pro to, abychom tyto náklady zredukovali na minimum a zajistili tak Vaši plnou spokojenost. Vědí to i naši zaměstnanci a jsou ochotni Vám vyjít vstříc.
restaurace

Prodejny: 
Pokud se ve Vaší prodejně lidé cítí dobře, může prodejna prosperovat. Vše začíná projektem, určením komunikačních tras, estetickým vzhledem.
Prodejny


Školy, školky: 
Snažíme se nabízet produkty, které jsou bezpečné pro děti, nejsou zdraví škodlivé a rozvíjí dětskou osobnost. Bohužel zde narážíme na smutné pravidlo výběrových řízení, v nichž vyhrává nejnižší cenová nabídka, bez ohledu na to, co je v ní obsaženo. Je škoda, že kreativní řešení z atestovaných materiálů a s použitím kvalitního kování bývá "převálcováno" sektorovými prvky s nejnižší cenou.

školy školní nábytek

Příčky a WC kabiny: 
WC kabiny z kompaktních i laminovaných desek.
příčky


Výstavy a expozice: 
Naši práci můžete vidět i ve výstavních expozicích. Nikdy se nejedná o prvky, které se běžně používají. Požadavky jsou vždy jiné, specifické pro danou výstavu.
výstavy

A.B.N. Design s.r.o. / Purkyňova 2415/116 / Brno 612 00 / IČ 29296838 / DIČ CZ29296838 / www.abnd.cz / info@abnd.cz