Projekce
Většina firem tuto činnost zanedbává. Pravdou však je, že jaká je příprava, takový je následně výsledek.

Projekční oddělení:  
V naší firmě věnujeme přípravě zakázek velkou pozornost. Každá zakázka je před samotnou výrobou a následnou realizací pečlivě připravena. Veškeré informace jsou dohledatelné v budoucnosti pro případnou potřebu.

Jak pracujeme:  

1) První kontakt
Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat. Veškeré informace naleznete v sekci "kontakty". Pro první oslovení naší společnosti doporučujeme využít e-mail abnd@abnd.cz, v němž popíšete Váš požadavek a sdělíte nám, jakým způsobem Vás můžeme kontaktovat.

2) Vypracování cenové nabídky 
Na základě osobního jednání či Vámi zaslané poptávky pro Vás vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Čím více informací od Vás dostaneme, tím přesnější cenovou nabídku Vám předložíme.

3) Obchodní část zakázky
Pokud se rozhodnete využít služeb naší firmy, sepíšeme s Vámi smlouvu o dílo. Tato smlouva slouží především jako ochrana pro Vás, abyste měli jistotu, že o své peníze nepřijdete. Bude Vás případně chránit proti prodlení z naší strany a povede k dosažení všech požadavků, které od naší realizace očekáváte.

4) Projekční příprava a vyvzorování 
Než začneme cokoliv realizovat či vyrábět, vypracujeme kompletní plán realizace, výrobní dokumentaci, atd. Realizace interiérů se dle našeho názoru má obejít bez překvapení. Musí být absolutně jasné, jak bude výsledné dílo vypadat a z čeho bude vyrobeno.

5) Výroba zakázky 
Našim zákazníkům dodáváme typizované prvky renomovaných evropských firem (kancelářský nábytek LAS Mobili- Itálie, sedací nábytek Wiesner Hager- Rakousko a LD Seating- Česká republika, sauny Domo- Rakousko...). Pro výrobu atypických interiérů používáme kvalitní komponenty Blum, Hettich, Hafele, plošné materiály pro výrobu nábytku s atestem o zdravotní nezávadnosti od firem Kronospan, Egger, Kaindl a MaxFunder.

6) Realizace a montáž 
Na kvalitě realizace závisí výsledek celého díla. Tuto fázi se snažíme neustále zlepšovat, protože již zasahuje do Vašeho soukromí ať už Vás doma či ve Vaší kanceláři. U větších projektů je součástí montážního teamu realizátor či projektant s nímž jste zakázku při přípravě řešili, a tudíž se dobře znáte.

Fotografie aktuálních realizací najdete na stránce "Reference", další námi realizované interiéry na stránce "Interiéry", eteriérové realizace na stránce "Exteriéry" a hůře zařaditelné realizace na stránce "Ostatní"

A.B.N. Design s.r.o. / Purkyňova 2415/116 / Brno 612 00 / IČ 29296838 / DIČ CZ29296838 / www.abnd.cz / info@abnd.cz